FH Stanisław Frejus
TECHNIKA ROLNICZA ZAOPATRZENIE W CZĘŚCI ZAMIENNE, MASZYNY ORAZ SERWIS

FHU STANISŁAW FREJUS

Firma Frejus jest firmą rodzinną dynamicznie rozwijającą się , na rynku istniejemy od 2003 roku , przez ten czas zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów na terenie kraju i poza granicami.

Zdobyte doświadczenie , stałe inwestowanie w park maszynowy , oraz ciągła otwartość na wzrastające potrzeby naszego rynku była przyczyną podjęcia produkcji przewodów hydraulicznych do maszyn i pojazdów rolniczych , maszyn leśnych , samochodów ciężarowych , koparek i dźwigów , prowadzimy również regeneracje siłowników hydraulicznych.

Obserwując stale zmieniającą się sytuację na rynku firma wciąż wprowadza nowy asortyment sprzedaży , tak aby klient mógł wybrać z części zamiennych , maszyn rolniczych i skorzystać z prowadzonego u nas serwisu.
Współpracujemy z wieloma znanymi producentami krajowymi i zagranicznymi zajmujących się maszynami i częściami zamiennymi z branży rolniczej i nie tylko.

Firma Frejus.

PROWADZIMY SPRZEDAŻ WYSYŁKOWĄ

 

FIRMA HANDLOWA STANISŁAW FREJUS
64-980 TRZCIANKA, SIEDLISKO 13 Tel.: 67-216-79-13 ; Kom. (+48) 505-818-281 ; e-mail: frejus@op.pl
PŁUGI, KULTYWATORY, WAŁY STRUNOWE JEDNO I DWURZĘDOWE, KULTYWATORY, KULTYWATORY SPRĘŻYNOWE, AGREGATY DO UPRAW PRZEDSIEWNYCH, AGREGATY ZE SPRZĘGIEM DO SIEWNIKA, AGREGATY PODORYWKOWE, AREATORY, POMPY DO GNOJOWICY, AUTOMATY PASZOWE, ŁUPARKI DO DREWNA, PASZOWOZY, ROZRZUTNIKI DO OBORNIKA, PŁUGI. KULTYWATORY